نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 21 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

در اولین روز از سال 1396؛

عیادت از سالمندان و بیماران آباده انجام شد

تاریخ انتشار : ۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲:۱۲
کد مطلب: 5020

خادمین حرم مطهر امامزادگان احمد و جعفر علیهماسلام، مسئولین و جمعی از مردم شهر بهمن در اولین روز از سال جدید با حضور در سرای سالمندان حضرت حبیب ابن مظاهر و بیمارستان امام خمینی رحمة الله علیه شهرستان آباده و با عیادت از سالمندان و بیماران از آن ها دل جویی کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما،  در اولین روز از سال 1396 سرای سالمندان حضرت حبیب ابن مظاهر و بیمارستان امام خمینی رحمة الله علیه شهرستان آباده میزبان خادمین حرم مطهر امامزادگان احمد و جعفر علیهماسلام، مسئولین و جمعی از مردم شهر بهمن بود.

این مراسم با هدف ترویج فرهنگ تکریم سالمندان، در جمع صمیمی سالخوردگان سرای سالمندان و دل جویی از بیماران  انجام شد و فرا رسیدن سال نو را با اهدای گل و شیرینی به آن ها تبریک گفتند.

چشمان خوشحال و پر از اشک سالخوردگان نوید بخش شاد شدن دل سالمندان در این روز بود چه بسا شاید برای لحظاتی توانسته باشند غم و اندوه تنهایی را به فراموشی بسپارند و خوشحالی را به روی چهره سرد خود بیاورند.

پخش نمک متبرک حرم امام رضا علیه السلام به همرا اهداء اسکناس نو ممهور به مهر حرم و شیرینی و شکلات از دیگر برنامه های امروز بود.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان