نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 21 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

امام‌جمعه آباده خطاب به مسؤولان در دیدار نوروزی:

انتقاد از کم کاری و تقدیر از خدمات را بدون تعارف بیان می‌کنیم

تاریخ انتشار : ۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰:۵۸
کد مطلب: 5048

امام جمعه آباده در دیدار با مسؤولان شهرستان آباده گفت: وظیفه تریبون نماز جمعه انتقاد از کم‌کاری و اعلام تقدیر از عملکرد مثبت مسؤولان است و با کسی تعارف نداریم و نقدها را صریح بیان می‌کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، در اولین روز شروع به کار ادارت در سال جدید، مسئولین شهرستان آباده با امام جمعه این شهر دیدارکردند.

محمد رضا زارع فرماندار آباده آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را تبریک گفت و اظهار داشت:  نوروز از راه رسیده تا غبار کهنگی و ماندگی را از چهره طبیعت و از دل‌ها بزداید و شکوفه لبخند و نهال امید را در قلب‌ها بارور سازد.

فرماندار آباده در این جلسه گزارش اجمالی از عملکرد ادارات و نهادها در سال 95 ارائه کرد و گفت: در تمام حوزه‌های کاری  فعالیت‌های مؤثر و خوبی صورت گرفته است.

محمدرضا زارع با ابراز نگرانی از وضعیت خشکسالی در شهرستان و کاهش بارندگی در سال زارعی جاری گفت: امسال تابستان خشکی را پیش رو خواهیم داشت زیرا میزان بارش‌های در سال جاری بسیار کمتر از میانگین سالانه شهرستان است.

وی اظهار امیدواری کرد که با راه اندازی مجدد صنایع راکد و غیر فعال در سال جدید شاهد رونق تولید ئ اشتغال در شهرستان باشیم و افزود: در صورتی که از سوی استان اقداماتی برای رفع مشکل صنعت گران شهرستان صورت نگیرد راه هایی را خودمان برای رفع مشکلات اتخاذ خواهیم کرد.

وی دو انتخابات مهم کشوری را دو اتفاق مهم پیش رو ذکر کرد و افزود: از شروع ثبت نام تا کنون بیش از 50 نفر برای حضور در انتخابات شورای شهر آباده ثبت نام کرده اند واین میزان قطعا طی روز های آینده بیشتر خواهد شد و امید می رود انتخابات با شور و نشاطی را در پیش داشته باشیم.

وی در پایان به گستره‎ی زیاد فعالیت در بخش های مختلف شهرستان اشاره کرد و گفت: در شهرستان توقع مردم در موارد زیادی بسیار بالاست تا جایی که برخی از خواسته های مردمی مقابل قانون قرار دارد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین موسوی خراسانی امام جمعه آباده با تبریک فرا رسیدن بهار طبیعت گفت: مسئولین باید اقدامات و خدماتی که به مردم ارائه می دهند را شفاف اعلام کنند.

وی با تشکر از فرماندار و خدمت رسانی تمام دستگاه ای ذیربط در سال گذشته اظهار داشت: وظیفه تریبون نماز جمعه انتقاد از کم‌کاری و اعلام تقدیر از عملکرد مثبت مسؤولین است و با کسی تعارف نداریم و نقدها را صریح بیان می‌کنیم .

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان