نمایندگی خودرو تشویر
شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 21 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

امام جمعه آباده در بازدید از بیمارستان فوق تخصصی قلب و عروق شمال فارس:

تکمیل و بهره برداری از این طرح انتظار مردم وگامی اساسی در توسعه شمال فارس است

تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲:۲۱
کد مطلب: 5140

رئیس شبکه بهداشت در بازدید امام جمعه آباده از بیمارستان فوق تخصصی قلب و عروق شمال فارس گفت: آینده نگری مسئولین شهرستان لازمه توسعه در بخش درمان است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، امام جمعه آباده از ساختمان بیمارستان فوق تخصصی قلب و عروق شمال فارس بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند اجرایی طرح قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی در این بازدید با قدرانی از همت خیرین شهرستان آباده در تکمیل این بیمارستان، وجود چنین فضایی را برای شمال فارس یک ضرورت برشمرد و گفت: بیمارستان امام خمینی انتظار سال های متمادی مردم شمال فارس بوده است و گسترش و توسعه و سرعت در اتمام این طرح خواسته مردم می باشد.

وی ضمن تاکید بر قدرانی از مسئولین دست اندرکار ساخت دو بیمارستان امام خمینی(ره) و قلب و عروق تصریح کرد: پیگیری های مسئولین مربوطه انصافا قابل تقدیر است ان شا الله با تکمیل و بهره برداری از بیمارستان فوق تخصصی خیرساز قلب و عروق شمال فارس، علاوه بر خدمت به بیماران نیازمند ، گامی اساسی در توسعه شهرستان برداشته شود.

دکتر کامران مهدوی، رئیس شبکه بهداشت و خدمات درمانی شهرستان آباده با ابراز خرسندی از بازدید امام جمعه آباده از ساختمان بیمارستان قلب و عروق شمال فارس، گفت: تلاش کرده ایم که در ساختمان بیمارستان از مصالح با کیفیت و روش های روز دنیا استفاده شود و ان شا الله تا پایان فصل بهار ساختمان این بیمارستان صد درصد تکمیل و آماده تجهیز می شود.

رئیس شبکه بهداشت و خدمات درمانی شهرستان آباده همچنین از اختصاص اورژانس هوایی به بیمارستان امام خمینی(ره) آباده خبر داد و گفت: با کمک جمعی از اصناف و بازاریان شهرستان آباده پَد فرود بالگرد اورژانس در مدت زمان کوتاهی آماده شد که به همین دلیل استان با اختصاص دادن اورژانس هوایی به شهرستان موافقت کرد.

وی با ابراز نگرانی از ساخت سازه های چند طبقه در حریم هوایی فرود بالگرد نیز گفت: در صورتی که در آینده ساختمان های چند طبقه در زمین های اطراف مسیر فرود و پرواز بالگرد ساخته شود، امتیاز اورژانس هوایی از آباده سلب و به شهرستان دیگری داده خواهد شد.

دکتر مهدوی در خصوص تغییر کاربری و در اختیار گذاشتن بخشی از زمین مجاور بیمارستان برای توسعه در آینده، همکاری دستگاه های مربوطه را خواستار شد و افزود: امیدواریم مسئولین شهرستان با آینده نگری شرایط واگذاری زمین مجاور بیمارستان برای توسعه این مرکز را تسهیل نمایند تا ان شاالله شاهد احداث دانشکده علوم پزشکی در آینده نیز در آباده باشیم.

بیمارستان خیرساز فوق تخصصی و تخصصی قلب و عروق شمال فارس، از جمله طرح هایی است که کلنگ آن توسط خیرین و نیکوکاران شهرستان آباده در روز پنجشنبه ۲۷ فروردین ۸۸  به زمین زده شد در در حال حاضر در سه طبقه به مساحت تقریبی۳۵۰۰ متر مربع، پس از تکمیل قابلیت ارائه کلیه خدمات تشخیص، درمان و جراحی بیماری های قلبی را دارا خواهد بود.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان