نمایندگی خودرو تشویر
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶,Jan 23 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

کد مطلب: 5239

امام جمعه آباده در دیدار با اعضای ستاد هفته هنر انقلاب اسلامی گفت: شهرستان آباده ظرفیت های بسیار خوبی در رشته های هنری دارد که باید شناسایی شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آباده نما، به مناسبت هفته هنر انقلاب اعضای این ستاد با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی خراسانی، امام جمعه آباده ضمن خیر مقدم به اعضای ستاد هفته هنر انقلاب گفت: هنر در ذات خود بسیار ارزشمند است و اگر آن را در راه تعالی انسانی به کار گرفته شود مقدس می شود.

 وی افزود: در شهرستان آباده ظرفیت های بسیار خوبی در رشته های مختلف هنری هستند که می بایست آن ها را شناسایی و در چهار چوب اهداف نظام مقدس انقلاب اسلامی به سمت کمال انسانی هدایت کرد.

امام جمعه آباده با اشاره به خاطرات گروه سرود در دوران دفاع مقدس افزود: در دوران دفاع مقدس تنها هنر هنرمندان گروه سرود آباده بود که در سنگرهای نبرد خودنمایی می کرد و حتی در جلسه ای که با حضور رهبرمعظم انقلاب که در آن زمان رئیس جمهور بودند بچه های گروه سرود آباده در آن جلسه اجرای برنامه داشتند ، که ایشان نیز ذوق و هنر هنرمندان آباده را تحسین کردند و از آنان تقدیر نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی در پایان بر استفاده از ظرفیت ها برای رشد هنرمندان تاکید کرد.

 علی اکبر عرب شیبانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده در این دیدار ضمن گرامی داشت هفته هنر انقلاب گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهداء والامقام همچنان بر قله افتخار ایستاده و ما وظیفه داریم در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری ، در راه تعالی فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم.

در ادامه مهدی رنجبر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به گزارشی از روند فعالیت های فرهنگی و هنری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره نمود و گفت: امروز همه ی ما مدیون فداکاری ها و جانفشانی های شهدای انقلاب و دفاع مقدس هستیم و باید تمام توان خود را برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به کار گیریم.

 

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان