نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷,Apr 20 2018

آرشیو

پیشنهاد سردبیر

پلی آف لیگ بسکتبال؛

گام بلند میزبانان برای صعود به نیمه نهایی لیگ بسکتبال

تاریخ انتشار : ۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴:۴۲
کد مطلب: 5304

چهار تیم پتروشیمی، نفت، شهرداری اراک، دانشگاه آزاد با پیروزی در دیدارهای دوم پلی آف لیگ بسکتبال، تنها به یک برد دیگر تا صعود به نیمه نهایی نیاز دارند.

بسکتبال

به گزارش آباده نما، مرحله پلی آف مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور امروز با برگزاری دیدارهای دوم پیگیری شد و طی آن تیم های میزبان همچون روز گذشته موفق به شکست حریفان خود شدند.

در چارچوب این روز از مسابقات، تیم پتروشیمی بندر امام در مصاف با نیروی زمینی به برتری دست یافت. نفت آبادان مقابل شهرداری کاشان پیروز شد و شهرداری اراک هم بر شیمیدر تهران غلبه کرد.

در تنها دیدار برگزار شده به میزبانی تهران، دانشگاه آزاد موفق شد شهرداری تبریز را شکست دهد.

تیم های پتروشیمی، نفت آبادان، شهرداری اراک و دانشگاه آزاد در حالی در دیدارهای خانگی امروز خود صاحب پیروزی شدند که روز گذشته نیز، حریفان مهمان خود را شکست داده بودند.

مرحله پلی آف مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور به صورت سه از پنج برگزار می شود، براین اساس و نتایج به دست آمده در دیدارهای روز گذشته و امروز، چهار تیم پتروشیمی، نفت، شهرداری اراک و دانشگاه آزاد با نتیجه کلی دو بر صفر از حریفان خود پیش افتادند. این تیم ها تنها به یک پیروزی دیگر نیاز دارند که به مرحله نیمه نهایی لیگ بسکتبال صعود کنند.

دیدارهای سوم پلی آف لیگ بسکتبال، دوشنبه هفته آینده برگزار می شود در صورتی که تیم های برنده در دیدارهای روز گذشته و امروز، در دیدار آتی نیز صاحب برتری شوند، راهی نیمه نهایی خواهند شد و در غیر این صورت دیدارهای چهارم و پنجم، تعیین کننده خواهد شد.

منبع: مهر

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان