تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰,Jul 30 2021

آرشیو

پا پیـــچ

بوی تعفن حوضچه فاضلاب شهری، داد مردم را درآورده| مسئولین: آب باران است!
پس از بررسی های میدانی توسط تیم آباده نما:
بوی تعفن حوضچه فاضلاب شهری، داد مردم را درآورده| مسئولین:...
تجمع تاکسی داران آباده مقابل فرمانداری آباده
در پی یکطرفه شدن مسیر میدان ولیعصر تا چهار راه مدرس صورت گرفت:
تجمع تاکسی داران آباده مقابل فرمانداری آباده
واکنش دو تن دیگر از اعضای شورای شهر آباده به پیامی که از طرف شورا منتشر شد:

هر بیانیه ای شخصی است، نه از طرف تمام اعضای شورا/ بخاطر حفظ اتحاد شورا وارد مباحث حاشیه ای نمی شوم

تاریخ انتشار : ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰:۰۲
کد مطلب: 3202

در جلسه شورا، گزارش مالی معدن خوانده نشد و این گزارش بر اساس گزارش مالی نبوده است. اما قرار است، بعد از دریافت گزارش مالی از سوی آقای ارغوان؛ مدیرعامل شرکت معدن خاک نسوز استقلال آباده، شروع به تجزیه و تحلیل گزارش های معدن نمائیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آباده نما، در پی انتشار بیانیه ای غیر رسمی از سوی شورای اسلامی شهر آباده در شبکه های اجتماعی با موضوع جلسه مشترک شورای شهر و شهردار و اعضای هیئت مدیره معدن خاک نسوز در روز یکشنبه ششم مرداد، و تقدیر از عملکرد یک ساله هیئت مدیره معدن، سوالات متعددی از قبیل اینکه آیا این پیام از سوی تمامی اعضا بوده است یا خیر، اذهان مردم را مشغول کرد. همچنین، آیا بیانیه ی مذکور بر اساس گزارش حسابرسی بورس تنظیم گردیده است؟

برای روشن شدن این مسئله به سراغ دو تن از اعضای شورای شهر رفتیم که محمد مهدی یونس عضو شورای شهر آباده، در گفت و گو با آباده نما عنوان کرد: در شورا قرار بر این بود که انتشار بیانه ها در فضای مجازی بصورت شخصی باشد و هر کس نظر شخصی خود را مطرح نماید، نه این که پیام کلی و از طرف جمع اعضا صادر شود. این جوابیه نیز، نظر شخصی صادر کنندگان آن بوده و بنده انتشار این بیانیه از طرف خود را تائید نمی کنم. ضمنا در جلسه ی مذکور، گزارش حسابرسی قرائت نگردید.

 

همچنین حیدر تصدیقی، عضو دیگر شورای شهر آباده در گفت و گو با خبرنگار آباده نما اظهار داشت: در جلسه شورا، گزارش مالی معدن خوانده نشد و این گزارش بر اساس گزارش مالی نبوده است. اما قرار است، بعد از دریافت گزارش مالی از سوی آقای ارغوان؛ مدیرعامل شرکت معدن خاک نسوز استقلال آباده، شروع به تجزیه و تحلیل گزارش های معدن نمائیم. ما هنگامی می توانیم نظر قطعی و کارشناسی در مورد عملکرد مثبت یا منفی معدن را ارائه دهیم که گزارش های مالی از سوی حسابرس های سازمان بورس  ارائه شود، بنابراین این پیام صرفا حاصل جمع بندی گفت و گو های مطرح شده در جلسه شورا بوده و از سوی رئیس محترم شورا منتشر شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: برای حفظ وحدت شورا و جلوگیری از بوجود آمدن مباحث حاشیه ای، اعلام نظری نمی کنم، و طبق قانون باید وضعیت شرکت در هر سال بصورت مکتوب و تخصصی حسابرسی شود تا بر اساس اسناد و مدارکی که به شورا ارائه می شود، نظارت و اعلام نظر صورت پذیرد.

انتهای پیام/3202

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
ashena
|
|

۱۳۹۸/۵/۸ ۲۳:۵۱

پاسخ

امان از تفرقه افکنان.
شورای چهارم را به باد فنا دادید.
حالا نوبت شورای پنجم شده؟؟؟؟؟

محمد حسین
|
|

۱۳۹۸/۵/۹ ۰:۴۸

پاسخ

با تشکر از خبرنگار پرتلاش آباده نما که روشنگری را رسالت اصلی فعالیت خود قرار داده ، تشکر ویژه از جناب آقای مهدی طهماسبی عضو فعال شورای شهر که با اطلاع رسانی منطقی و تخصصی و با رعایت اخلاق و روحیه انقلابی ثابت کردند که حقیقتا مدافع انفال عمومی و مردم هستند و برای همگان مشخص شد که متأسفانه مدیریت این معدن از عهده برخی افراد مدعی که با لابی گری به هییت مدیره ورود کرده اند خارج هست .

test