تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰,May 06 2021

آرشیو

پا پیـــچ

روی دیگرِ سکه‌ی «عسلویه شدن آباده»
آباده‌نما از حال و روز ناخوش کارخانه سیمان گزارش می‌دهد:
روی دیگرِ سکه‌ی «عسلویه شدن آباده»
معاونت اجتماعی ناجا منتشر کرد:

اپلیکیشن آموزش همگانی ناجا

تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱:۲۹:۴۰
کد مطلب: 3545

معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در جهت تحقق ماموریت های سازمانی و پیشگیری اجتماعی از جرم و تامین نیازهای آموزشی مردم با هدف آگاه سازی و آگاهی بخشی اپلیکیشن آموزش همگانی را تولید نموده است.

به گزارش پایگاه خبری آباده نما، به نقل از خبرگزاری پلیس، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در جهت تحقق ماموریت های سازمانی و پیشگیری اجتماعی از جرم و تامین نیازهای آموزشی مردم با هدف آگاه سازی و آگاهی بخشی اپلیکیشن آموزش همگانی را تولید نموده است.

 

 

برای اطلاع رسانی هر چه بهتر اطلاعیه های نیروی انتظامی و برقرای ارتباط مستقیم میان پلیس و شهروندان نرم افزار آموزش همگانی پلیس در دسترس قرار گرفت.

 این اپلیکشین توسط معاونت اجتماعی پلیس ناجا طراحی و در سایت www.police.ir و کافه بازار بارگذاری شده و به صورت رایگان برای عموم مردم قابل استفاده است.

 شهروندان با نصب این نرم افزار می توانند در جریان آخرین اطلاعیه های تمام پلیس های تخصصی پایتخت اعم از پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس فتا، پلیس آگاهی، نظام وظیفه،پلیس پیشگیری، مواد مخدر، و... قرار بگیرند.

همچنین توصیه های پلیس و آموزش های کاربردی در زمینه های مختلف برای آموزش به شهروندان علی الخصوص کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.

 

 

این نرم افزار را می توانید از سایت رسمی پلیس به آدرس زیر، یا از کافه بازار دانلود نمائید.

http://www.police.ir

http://publicedu.police.ir/​

 

انتهای پیام/

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test