تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰,Jun 15 2021

آرشیو

پا پیـــچ

بوی تعفن حوضچه فاضلاب شهری، داد مردم را درآورده| مسئولین: آب باران است!
پس از بررسی های میدانی توسط تیم آباده نما:
بوی تعفن حوضچه فاضلاب شهری، داد مردم را درآورده| مسئولین:...
تجمع تاکسی داران آباده مقابل فرمانداری آباده
در پی یکطرفه شدن مسیر میدان ولیعصر تا چهار راه مدرس صورت گرفت:
تجمع تاکسی داران آباده مقابل فرمانداری آباده
فرمانده انتظامي "آباده" خبر داد:

انهدام باند سارقان خودرو و محتويات آن در" آباده"

تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳:۲۴
کد مطلب: 3764

در تحقيقات علمي و فني پليس، سارقان سابقه دار به 5 فقره سرقت خودرو و 43 فقره سرقت قطعات و محتويات با همدستي فردي ديگر اعتراف كردند.

به گزارش پایگاه خبری آباده نما، فرمانده انتظامي "آباده" از انهدام باند سارقان خودرو و محتويات آن و کشف 48 فقره سرقت خبر داد. 
سرهنگ "سيدابوالفضل مسعودي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت خودرو و محتويات آن در شهرستان "آباده" تيمي از ماموران پلیس آگاهی ‌موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.


وي ادامه داد: ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی حين انجام ماموريت و گشت زني در محور "آباده-اصفهان" به يک سواري زانتيا با 2 سرنشين مشكوك و آن را متوقف كردند.
فرمانده انتظامي "آباده" تصریح کرد: ماموران با استعلام از سامانه پليس آگاهي متوجه شدند كه اين خودرو داراي سابقه سرقت بوده و راننده و سرنشين نيز از سارقان حرفه‌اي هستند.
سرهنگ مسعودي خاطر نشان كرد: در تحقيقات علمي و فني پليس، سارقان سابقه دار به 5 فقره سرقت خودرو و 43 فقره سرقت قطعات و محتويات با همدستي فردي ديگر اعتراف كردند.
اين مقام انتظامي با بيان اينكه ماموران انتظامي موفق شدند، همدست سارقان را در شهرستان "آباده" دستگير كنند، گفت: در بازرسي از مخفيگاه متهمان، 3 دستگاه ضبط صوت خودرو، 2 دستگاه بلندگو، 2 عدد باطري، 10 عدد فلش مموري، يك دستگاه دوربين شكاري و ... كشف شد.
فرمانده انتظامي "آباده" با اشاره به اينكه ارزش اموال مكشوفه بنا به نظر كارشناسان، يك ميليارد ريال برآورد شده است، گفت: هر 3 متهم پس از سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شدند.
وي خاطر نشان كرد: پليس با اشراف اطلاعاتي اجازه نخواهد داد افراد فرصت طلب و مخلان امنيت به اهداف پليد خود دست پيدا كنند و از شهروندان درخواست مي‌ش
ود بااستفاده از وسايل ايمني مانند دزدگير و قفل فرمان، سارقان را از رسيدن به اهداف شومشان باز دارند.

 

انتهای پیام/3764

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test