تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰,Jun 15 2021

آرشیو

پا پیـــچ

بوی تعفن حوضچه فاضلاب شهری، داد مردم را درآورده| مسئولین: آب باران است!
پس از بررسی های میدانی توسط تیم آباده نما:
بوی تعفن حوضچه فاضلاب شهری، داد مردم را درآورده| مسئولین:...
تجمع تاکسی داران آباده مقابل فرمانداری آباده
در پی یکطرفه شدن مسیر میدان ولیعصر تا چهار راه مدرس صورت گرفت:
تجمع تاکسی داران آباده مقابل فرمانداری آباده
فرمانده انتظامي

اپليکيشن آموزش همگاني پليس دردسترس عموم قرار گرفت

تاریخ انتشار : ۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲:۰۸:۰۱
کد مطلب: 3775

معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در این راستا از طریق آدرس اینترنتیhttp://publicedu.police.ir برنامه آموزشی همگانی را ،بستری برای نهادینه کردن جلب مشارکت اقشار مختلف مردم به منظور پیشگیری از جرایم وآسیب های اجتماعی وبالابردن امنیت بصورت لينک مستقيم و قابلیت دانلود از طریق موبايل در دسترس عموم قرارگرفته است.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی آباده نما ، فرمانده انتظامی شهرستان "آباده"  ازتولید اپلیکشین آموزش همگانی توسط معاونت اجتماعی پلیس ناجاخبرداد.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرمانده انتظامي شهرستان آباده ،سرهنگ "سيدابوالفضل مسعودي"بیان کرد : توصيه ها و آموزشهاي پليس با توجه به شيوع ويروس کرونا و عدم امکان برگزاري جلسات آموزش هاي همگاني بصورت حضوري از طريق اپلیکیشن آموزش همگانی به آدرس http://publicedu.police.ir در سایت www.police.ir و کافه بازار بارگذاری شده و به صورت رایگان برای عموم مردم قابل استفاده است. 


وی افزود:با عنایت به اینکه نیروی انتظامی در راستای اجرای ماموریت های ذاتی خود درخصوص تامین نظم وامنیت، به موازات افزایش توان علمی، نیروی انسانی وتجهیزاتش، برگزاری جلسات آموزش همگانی درسطح جوامع هدف را همواره درسرلوحه برنامه های خود داشته که این امر با توجه به شيوع ويروس کرونا و عدم امکان برگزاري جلسات آموزش هاي همگاني بصورت حضوري درحال حاضر ، ايجاب مي نمايد که از طريق اپلیکیشن آموزش همگانی پلیس به  آدرس http://publicedu.police.ir به مردم ارائه می گردد.
 

گفتنی است ، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در این راستا از طریق آدرس اینترنتیhttp://publicedu.police.ir برنامه آموزشی همگانی را ،بستری برای نهادینه کردن جلب مشارکت اقشار مختلف مردم به منظور پیشگیری از جرایم وآسیب های اجتماعی وبالابردن امنیت   بصورت لينک مستقيم و قابلیت دانلود از طریق  موبايل در دسترس عموم قرارگرفته است.

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test