تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰,Jun 15 2021

آرشیو

پا پیـــچ

بوی تعفن حوضچه فاضلاب شهری، داد مردم را درآورده| مسئولین: آب باران است!
پس از بررسی های میدانی توسط تیم آباده نما:
بوی تعفن حوضچه فاضلاب شهری، داد مردم را درآورده| مسئولین:...
تجمع تاکسی داران آباده مقابل فرمانداری آباده
در پی یکطرفه شدن مسیر میدان ولیعصر تا چهار راه مدرس صورت گرفت:
تجمع تاکسی داران آباده مقابل فرمانداری آباده
فرمانده سپاه ناحیه آباده خبر داد؛

مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان آباده با توزیع 3000 بسته معیشتی

تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۶:۵۳
کد مطلب: 3786

مرحله چهارم، رزمایش همدلی کمک مومنانه در شهرستان آباده، با توزیع 3000 بسته معیشتی آغاز شد.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی آباده نما ،  مرحله چهارم، رزمایش همدلی کمک مومنانه در شهرستان آباده، با توزیع 3000 بسته معیشتی آغاز شد.

سرهنگ عباس قره خانی، فرمانده ناحیه سپاه آباده، از اجرای چهارمین مرحله کمک مومنانه، در شهرستان خبر داد و گفت: در این مرحله با محوریت نیروهای انقلابی و با مشارکت حوزه های مقاومت بسیج، بسیج سازندگی، بسیج دانش آموزی، بسیج جامعه پزشکی، نهاد های انقلابی از جمله هیئات مذهبی و مساجد، خادمیاران رضوی، دارالقرآن نور، خیرین شهرستان و ... 3000 بسته معیشتی، هر کدام به ارزش تقریبی 300 هزار تومان تهیه شده است، که در سطح شهرستان، در میان نیازمندان توزیع خواهد شد.


وی افزود: بخشی از کمک‌ها در قالب رزمایش همدلی و کمک مومنانه و و بخش دیگر کمک‌ها در بحث محرومیت‌زدایی و آسیب دیدگان از کرونا است که در سراسر شهرستان، از جمله شهر های، صغاد، بهمن، ایزدخواست، سورمق، آباده توزیع شده است.

فرمانده سپاه شهرستان آباده تصریح کرد:  در اجرای این طرح از ظرفیت گروه‌های جهادی استفاده شد و توزیع این بسته های معیشتی از طریق حوزه ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات، انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در کنار این کمک های مومنانه، به محرومیت زدایی و رفع نیاز های فرهنگی توجه شده است، گفت: در کنار توزیع این بسته های معیشتی، اقدام به پخت  7000 پرس غذای گرم در مراحل مختلف و توزیع میان نیازمندان، توزیع مقداری گوشت بصورت نذری، تقدیم 25 میلیون تومان وجه نقد به نیازمندان، تهیه تعدادی بسته فرهنگی با عنوان نذر حیاء، شده است و امروز نیز شاهد توزیع تعدادی جهیزیه برای نیازمندان هستیم.

سرهنگ قره خانی، با اشاره به ظرفیت های فرهنگی، اسلامی، انقلابی و ارزشی شهرستان آباده عنوان کرد: در اجرای این مرحله از کمک های مومنانه از توان تمام نیروی های انقلابی و ارزشی آباده استفاده شده است، و در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری، این حرکت ارزنده، به صورت مستمر در سطح شهرستان ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه آباده

 

سرهنگ عباس قره خانی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آباده

 

 

 

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test