تازه ها:
نمایندگی خودرو تشویر
جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰,Jul 30 2021

آرشیو

پا پیـــچ

بوی تعفن حوضچه فاضلاب شهری، داد مردم را درآورده| مسئولین: آب باران است!
پس از بررسی های میدانی توسط تیم آباده نما:
بوی تعفن حوضچه فاضلاب شهری، داد مردم را درآورده| مسئولین:...
تجمع تاکسی داران آباده مقابل فرمانداری آباده
در پی یکطرفه شدن مسیر میدان ولیعصر تا چهار راه مدرس صورت گرفت:
تجمع تاکسی داران آباده مقابل فرمانداری آباده
یاداشت مدیر مسئول به مناسبت روز روابط عمومی

ارتباط یعنی زندگی...

تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴:۲۷
کد مطلب: 3799

ضمن تبریک این روز به تمامی عزیزان فعال در عرصه ارتباطات و روابط عمومی، امید دارم که ارتباط جدایی ناپذیر روابط عمومی ها و رسانه ها فراموش نشود که رسانه و روابط عمومی مثل دو همسایه دیوار به دیوار هستند که باید از حال و روز هم خبر داشته باشند و در تعامل یکدیگر باشند تا بتواند اهداف و رسالت خود را پیش برند.

❇️ارتباط یعنی زندگی... 

همان گونه از آیه 200 سوره آل عمران که می توان بهره گرفت: مومنان تقوا پیشه کنید، صبور باشید و ارتباط برقرار کنید.
 یاداشت / حسین کشتکار مدیرمسئول پایگاه تحلیلی و خبری آباده نما:روابط عمومی یعنی مهندسی انسانی می توان گفت مردم سرا، روابط عمومی یک رسالت و شوق است نه وظیفه ،شغل و ماموریت 
نقش دوطرفه ای بودن روابط عمومی حائز اهمیت است که از یک سو وکیل مدافع سازمان و از سوی دیگر مدعی العموم که طرف دوم نیاز به تقویت بیشتر در روابط عمومی ها دارد. 
روابط عمومی باید سعی بر این داشته باشد که دفع مشکل کند نه رفع مشکل و بتواند القا گر این روحیه به سازمان باشد.
موضوعی که اکنون با گسترش برنامه های کاربردی توسعه دهنده و شبکه های اجتماعی موبایلی با آن رو به رو هستیم،یکی دیگر از جنبه های جدید روابط عمومی است در روابط عمومی سنتی مخاطبین روابط عمومی به صورت طیف گسترده و جمعی بودند که در ساعات مشخص می توانستند اطلاعات لازم را از سوی سازمان ها و یا نهادها دریافت کنند. اما امروز در روابط عمومی الکترونیک روابط عمومی ها با تک تک مخاطبین و به صورت 24 ساعت روبرو بوده و زمان و مکان از اهمیت کمتری برخوردارند. این یعنی نیاز سنجی که از افکار عمومی و جامعه هدف صورت گرفته و همچنین خوراکی که باید برای این جامعه تامین گردد بسیار پیچیده و به هنگام تر از زمانی است که روابط عمومی ها به صورت سنتی به فعالیت می پرداختند.
از این رو می توان گفت که روابط عمومی الکترونیک، روابط عمومی به مراتب پیچیده تر و هوشمندانه تر نسبت به روابط عمومی سنتی است.
اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی عزیزان فعال در عرصه ارتباطات و روابط عمومی، امید دارم که ارتباط جدایی ناپذیر روابط عمومی ها و رسانه ها فراموش نشود که رسانه و روابط عمومی مثل دو همسایه دیوار به دیوار هستند که باید از حال و روز هم خبر داشته باشند  و در تعامل یکدیگر باشند تا بتواند اهداف و رسالت خود را پیش برند. 
 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نظرات بینندگان
test